Optické kabely

Image
SAV 115-008 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR
129 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
SAV 115-008 Optický kabel Toslink M-M PG SENCOROptický kabel s vynikajícím poměrem výkon/cena. Specifikace:Pozlacený Toslink konektor na obou koncích.Průměr 4mm.Délka 0,8 m.Vlastnosti:Zlacené konektory pro optimální přenos signálu.Zalisované konektory pro pevné a bezpečné spojení.Zesílené dvojité stínění pro odolnost proti rušení.Materiál:Zdrsněné flexibilní PVC pro výjimečnou odolnost.SAV 115-008 SENCOR - kvalitní optický kabel pro dokonalý zvuk.
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
108 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM4Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: FialováDélka kabelu: 1m
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
120 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM3Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 MMBarva: AquaDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 3m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
135 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 3m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM3Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,25 dBZpětná ztráta: > 50 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 MMBarva: AquaDélka kabelu: 3m
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 1m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
101 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 1m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan Typ konektoru: SCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM3Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: AquaDélka kabelu: 1m
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 1m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
108 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 1m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta Typ konektoru: SCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM4Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: FialováDélka kabelu: 1m
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM2 50/125 průměr 3mm, barva oranžová
105 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM2 50/125 průměr 3mm, barva oranžová Typ konektoru: SCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM2Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmOranžová barvaDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
137 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta Typ konektoru: SCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM4Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: FialováDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
101 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: LCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
130 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: LCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 5m
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
103 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 50 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 1m
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
105 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 50 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
67 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
89 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 1m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
96 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 30m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá
144 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 30m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A2Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 8 mmBarva bíláDélka kabelu: 30m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 30m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá
162 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 30m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657B3Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 5 mmBarva bíláDélka kabelu: 30m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 50m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá
229 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 50m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657B3Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: - 40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 5 mmBarva bíláDélka kabelu: 50m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
64 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SCStandard leštění: APC ; UPCTyp optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: - 40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 3m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
72 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SCStandard leštění: APC ; UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 5m
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM4
184 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 0,5mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3
156 Kč
* Uváděná cena platí pro 26.02.2024
Optický pack kabel duplex LC-STOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikace:Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: LC-STBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 1mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 2m OM3
181 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
Optický pack kabel duplex LC-STOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikace:Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: LC-STBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 2mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 2m OM3
152 Kč
* Uváděná cena platí pro 23.02.2024
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 2m OM3
LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 2m
117 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 2m Kabel Toslink umožňuje propojit různá audio zařízení, jako jsou domácí kina, soundbary atd., se zařízeními přenášejícími signál, jako jsou konzole, televizory. Díky použití nejkvalitnějších materiálů jsou kabely mimořádně odolné a poskytují vynikající kvalitu zvuku.Specifikace:- Konektory:2 x samec Toslink- Přenos zvuku- Barva: černá- Délka kabelu: 2 m

V naší podkategorii Optické kabely najdete široký výběr kvalitních a spolehlivých kabelů určených pro přenos zvuku a obrazu. Optické kabely jsou nezbytným příslušenstvím pro připojení vašeho notebooku k televizi, projektoru nebo audio systému s vysokou přesností přenosu signálu. V naší nabídce naleznete optické kabely různých délek a typů, které se snadno připojí k vašemu zařízení. Používáme pouze prvotřídní materiály, které zaručují vysokou kvalitu přenosu signálu bez rušení a degradace kvality zvuku a obrazu. Díky našim optickým kabelům můžete vychutnat maximální herní nebo filmový zážitek bez jakéhokoli ztrátování detailů a kvality. Naše produkty jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a jsou kompatibilní s nejnovějšími notebooky a zařízeními na trhu. Využíváme moderní technologie, které minimalizují přetržení signálu a zajišťují stabilní a rychlý přenos dat. Naše optické kabely jsou odolné vůči zlomení a trvanlivé, takže si můžete být jisti jejich dlouhodobým používáním. Objednáním optického kabelu z naší nabídky získáte zaručenou kvalitu za konkurenceschopné ceny. Přejeme vám příjemné nakupování a doufáme, že si vyberete ten správný optický kabel pro vaše potřeby.

Image
Produkty

Populární produkty

Soška Gamerverse Avengers: Thor (Marvel)
849 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
Canon BCI-3eC - originální
401 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
Diplomat plynová náplň do kuličkových per Spacetec modrá
179 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
Product Images
Doručení zdarma
Komoda BEST CHEST old wood vin/beton
1 599 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
Smart Case book Samsung Galaxy M53 5G červený
299 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LeuchtNatur LeuchtNatur Arboreus ořech, nerezová ocel
6 449 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
TRANSCEND MicroSDXC karta 128GB 300S, UHS-I U3 V30 + adaptér
435 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
RICOH D0892250 - originální
8 438 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
LEXMARK 72K0X40 - originální
23 540 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
KYOCERA TK-5230C - originální
2 471 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
Product Images
Doručení zdarma
NORDLUX Nori 18 závěsné svítidlo bílá 2120803001
2 820 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
RICOH D1966002 - originální
3 455 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
Lucky Reptile Thermo Control II.
1 825 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
CANON CEXV-64 BK - originální
1 810 Kč
* Uváděná cena platí pro 04.03.2024
Proč my

Proč si nás lidé vybírají

Service
Rychlé dodání

Po celé ČR

Service
Zabezpečená platba

100% zabezpečení platby

Service
Snadná reklamace

Snadná reklamace zboží

Service
Podpora

Podpora na telefonu a emailu

24 Result Found
View All
100+ Reviews
Media Remote
$29.99 $49.99
100+ Reviews
Media Remote
$29.99 $49.99